Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALONOWE 2022

699

BALONOWE 2022

BALONOWE 2022Sprawdź ofertę

9 PHOTO SUMMER DAY

699

9 PHOTO SUMMER DAY

9 PHOTO SUMMER DAYSprawdź ofertę

WAKACJE

od 130

WAKACJE

WAKACJESprawdź ofertę

dla  dwojga

470

dla dwojga

dla dwojgaSprawdź ofertę

KINDERBALE

od 45

KINDERBALE

KINDERBALESprawdź ofertę

ROMANTYCZNE SPA

od 735

ROMANTYCZNE SPA

ROMANTYCZNE SPASprawdź ofertę

RELAKS W SPA

od 465

RELAKS W SPA

RELAKS W SPASprawdź ofertę

WEEKEND W SPA

od 862

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPASprawdź ofertę

DAY SPA PLATINUM

530

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMSprawdź ofertę

DAY SPA GOLD

430

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDSprawdź ofertę

DAY SPA SILVER

260

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERSprawdź ofertę

» «
Zobacz wszystkie oferty

Przyjęcia dla dziecka w Hotelu

Przyjęcia dla Twojego dziecka w Hotelu Fajkier. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

 
Szykują się urodziny Twojej pociechy? A może chcesz urządzić chrzciny lub komunię? W naszym Hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w ramach organizacji przyjęć dla najmłodszych!
 
Coraz więcej rodziców decyduje się obecnie na organizowanie przyjęć dla najmłodszych poza domem. To przede wszystkim komfort, ponieważ nie trzeba wtedy samodzielnie przygotowywać posiłków i sprzątać, ale również to gwarancja wyjątkowej zabawy dla najmłodszych.
 
Urządzenie urodzin lub innego przyjęcia dla dziecka w miejscu innym niż zwykle może być samo w sobie wyjątkową niespodzianką i upominkiem, który na długi czas pozostanie w pamięci!
 
W naszym Hotelu Fajkier położonym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc i Zawiercia oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji przyjęć dla dzieci. Z nami każda impreza będzie całkowicie udana!
 
Hotel Fajkier – niezwykłe przyjęcia dla dzieci!
 
Nasz Hotel Fajkier to idealne miejsce dla każdego poszukującego wypoczynku i atrakcji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – niezależnie od jego wieku. Dbamy również o naszych najmłodszych gości, oferując im niezapomnianą zabawę podczas organizowanych przez nas przyjęć!
 
Hotel Fajkier dysponuje trzema klimatyzowanymi salami restauracyjnymi, w których możemy urządzić dla gości różnego rodzaju przyjęcia – także te rodzinne, podczas których najważniejszym uczestnikiem jest Twoja pociecha.
 
Dla najmłodszych organizujemy między innymi:
 
urodziny
imieniny
chrzciny
i inne przyjęcia
 
Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje wynajęcie stylowej stali weselnej wraz z jej dekoracją, a także dostęp do bogatego menu naszej restauracji.
 
Na przyjęcia przygotować możemy między innymi obiady dwudaniowe z deserem, ciepłą kolację lub zimną płytę, zaserwujemy także wyśmienite ciasta, owoce oraz napoje zimne i gorące. Na stole mogą znaleźć się także przekąski lubiane przez najmłodszych. Chcemy, aby każdy z gości był całkowicie zadowolony!
 
Podczas przyjęcia dzieci mogą korzystać także z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich – zabawy z animatorem czy pokazy zapewnią niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich maluchów.
 
Kinderbal na basenie w Hotelu Fajkier!
 
W naszym Hotelu Fajkier oferujemy także usługę organizacji przyjęć dla dzieci na basenie – nasz kompleks basenowy może być również wspaniałym miejscem na różnego rodzaju kinderbale!
 
Oferta obejmuje 3 godziny zabawy na basenie pod czujnym okiem ratownika, urodzinowe dekoracje, a także poczęstunek dla najmłodszych zgodnie z wybranym menu – podstawowym lub rozszerzonym.
 
W menu podstawowym znalazły się słone i słodkie przekąski, szampan bezalkoholowy, kolorowe kanapki i napoje. Menu rozszerzone obejmuje dodatkowo tort urodzinowy oraz nuggetsy z kruczaka z frytkami i surówką.
 
Za dodatkową opłatą można skorzystać także z zabaw z animatorem, pamiątkowej sesji zdjęciowej, przedłużenia przyjęcia oraz z poczęstunku dla rodziców.
 
Hotel Fajkier zaprasza na przyjęcia dla dzieci!
 
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań nasi pracownicy są zawsze gotowi do odpowiedzi – pomożemy w przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia dla najmłodszych gości.
 
Zachęcamy do skorzystania z nasze oferty w Hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij