Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALONOWE 2022

699

BALONOWE 2022

BALONOWE 2022Sprawdź ofertę

9 PHOTO SUMMER DAY

699

9 PHOTO SUMMER DAY

9 PHOTO SUMMER DAYSprawdź ofertę

WAKACJE

od 130

WAKACJE

WAKACJESprawdź ofertę

dla  dwojga

470

dla dwojga

dla dwojgaSprawdź ofertę

KINDERBALE

od 45

KINDERBALE

KINDERBALESprawdź ofertę

ROMANTYCZNE SPA

od 735

ROMANTYCZNE SPA

ROMANTYCZNE SPASprawdź ofertę

RELAKS W SPA

od 465

RELAKS W SPA

RELAKS W SPASprawdź ofertę

WEEKEND W SPA

od 862

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPASprawdź ofertę

DAY SPA PLATINUM

530

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMSprawdź ofertę

DAY SPA GOLD

430

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDSprawdź ofertę

DAY SPA SILVER

260

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERSprawdź ofertę

» «
Zobacz wszystkie oferty

Spotkania firmowe

Jura Krakowsko-Częstochowska i Hotel Fajkier – idealna lokalizacja na spotkania firmowe!

 

Coraz więcej firm decyduje się na prowadzenie spotkań poza swoją siedzibą. Malownicza Jura Krakowsko-Częstochowska, na której znajduje się nasz Hotel Fajkier Wellness & Spa, to idealny wybór na różne wydarzenia biznesowe!

Znalezienie odpowiedniego miejsca do organizacji konferencji, szkolenia czy bankietu biznesowego może być sporym problemem. Idealna lokalizacja powinna wyróżniać się nie tylko łatwą dostępnością dla zainteresowanych, ale również powinna zapewnić właściwe zaplecze oraz zaoferować interesujące atrakcje.

Doskonałym wyborem dla poszukujących sprawdzonego punktu do prowadzenia spotkań firmowych jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Dlaczego warto ją wybrać?

Jura Krakowsko-Częstochowska – idealna lokalizacja w pobliżu dużych miast

Jedną z najważniejszych zalet Jury Krakowsko-Częstochowskiej jest jej dogodna lokalizacja. Jura położona jest na południu Polski, pomiędzy Górnym Śląskiem a Małopolską, a dokładnie takimi dużymi miastami jak Katowice, Kraków oraz Częstochowa. To gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej atrakcji oraz stanowi atrakcyjną propozycję dla klientów biznesowych.

Nasz Hotel Fajkier Wellness & Spa położony jest w miejscowości Lgota Murowana, koło Kroczyc, w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. To idealne miejsce łączące w sobie zarówno łatwą dostępność, jak również malownicze widoki.

Odległości od naszego Hotelu Fajkier Wellness & Spa:

  • Katowice, Częstochowa, Kraków – ok. 60 km
  • Międzynarodowe Porty Lotnicze: Kraków Balice – 60 km, Katowice Pyrzowice – 45 km
  • Stacja Kolejowa – 12 km
  • Dworzec autobusowy – 12 km

To powoduje, że nasz hotel to doskonały wybór dla przedsiębiorców planujących organizację wyjazdowych spotkań biznesowych – od międzynarodowych konferencji aż do kameralnych imprez integracyjnych.

Malownicze widoki i mnóstwo atrakcji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Kolejnym atutem Jury Krakowsko-Częstochowskiej są jej wyjątkowe budowle oraz zapierające dech w piersiach widoki. To miejsce, które obfituje w różnorodne atrakcje – zamki i ich ruiny, majestatyczne formacje skalne, jaskinie, ciekawe muzea, zabytkowe miasta, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

To powoduje, że Jura Krakowsko-Częstochowska będzie kapitalnym kierunkiem dla osób, które pragną połączyć spotkania biznesowe wraz z innymi atrakcjami dla ich uczestników.

Nasz Hotel Fajkier zapewnia pod tym względem kompleksowe wsparcie w organizacji ciekawych i wciągających spotkań dla pracowników, klientów i kontrahentów Państwa firmy!

Hotel Fajkier – idealny wybór dla biznesu!

W naszym Hotelu Fajkier Wellness & Spa oferujemy Państwu dostęp do rozbudowanego zaplecza dla biznesu. To specjalnie przygotowana przestrzeń do organizacji spotkań takich jak konferencje, sympozja, szkolenia, imprezy integracyjne czy bankiety.

Dysponujemy dużymi, elegancko zaaranżowanymi oraz w pełni wyposażonymi salami, które pomieścić ponad setkę osób. Sale te posiadają kompletne wyposażenie multimedialne w cenie, między innymi systemy nagłaśniające, projektory multimedialne, flipcharty, systemy zaciemnienia sali, klimatyzację, dostęp do bezprzewodowego internetu.

Również naszym klientom oferujemy możliwość wynajęcia naszych apartamentów, które doskonale nadają się na spotkania w mniejszym gronie.

Zapewniamy również dostęp do szeregu dodatkowych usług dla biznesu, aby każde wydarzenie firmowe było w pełni udane. Zapewniamy komfortowe noclegi dla uczestników spotkań, oferujemy wyśmienite potrawy z naszej restauracji, a także obsługujemy przerwy kawowe w trakcie eventów. Również dysponujemy bogatym zapleczem Wellness & Spa wraz z kompleksem basenowym, jacuzzi, spa oraz szeroką ofertą zabiegów – to idealny wybór dla osób poszukujących relaksu.

Zadowolenie naszych klientów zawsze było dla nas najważniejsze, dlatego też zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą przeznaczoną dla biznesu zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej i zachęcamy do wyboru Hotelu Fajkier Wellness & Spa na Państwa spotkania biznesowe!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij