WIELKANOC

od 720

WIELKANOC

WIELKANOCSprawdź ofertę

MAJÓWKA

od 195

MAJÓWKA

MAJÓWKASprawdź ofertę

WAKACJE

od 110

WAKACJE

WAKACJESprawdź ofertę

dla  dwojga

380

dla dwojga

dla dwojgaSprawdź ofertę

KINDERBALE

od 30

KINDERBALE

KINDERBALESprawdź ofertę

ROMANTYCZNE SPA

od 545

ROMANTYCZNE SPA

ROMANTYCZNE SPASprawdź ofertę

RELAKS W SPA

od 332

RELAKS W SPA

RELAKS W SPASprawdź ofertę

WEEKEND W SPA

od 600

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPASprawdź ofertę

DAY SPA PLATINUM

410

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMSprawdź ofertę

DAY SPA GOLD

280

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDSprawdź ofertę

DAY SPA SILVER

150

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERSprawdź ofertę

» «
Zobacz wszystkie oferty

warsztaty

Wraz z zapisami na VI Jurajski Festiwal Fotograficzny (01/02/03 Marca 2019) www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl ogłaszamy konkurs w terminie od 5 stycznia 2019 r. do 17  lutego 2019 r., którego tematem są: „ Emocje ”
 Czym byłyby zdjęcia bez emocji lub emocje towarzyszące nam podczas ich robienia. Emocje to stan znacznego poruszenia naszego umysłu. Już malarze działali kształtem malowanych postaci, barwą czy akcentem kolorystycznym. Czekamy na Wasze zdjęcia nawiązujące do tematu.  Konkurs będzie miał charakter otwarty na tematykę : reportażu, krajobrazu, makro oraz portretu. Czekamy na prace, które wyzwolą w nas emocje lub pokażą emocje, ale też takie, które spowodowały emocje u Was podczas tworzenia. Pula nagród to ponad 10 000 zł

Konkurs prowadzony jest w formie wydarzenia na portalu społecznościowym http://www.facebook.pl/grupaJPT oraz na stronie http://www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl/konkurs/ w terminie od 05 stycznia 2019 r. do 17 lutego 2019 r. Za datę przesłania zdjęcia uznaje się datę otrzymania go przez Organizatora (termin upływa 17.02.2018 r., godz. 23:59). Zdjęcia do konkursu należy przesyłać na adres mailowy: konkurs@grupajpt.pl. Każdy uczestnik musi spełnić następujące warunki:
- przesłać 1 zdjęcie (w przypadku większej ilości zdjęć zgłoszenie będzie nieważne)
- format zdjęcia JPG;
- maksymalna rozdzielczość zdjęcia to: 1280 px/800 px., minimalna 800px / 600 px;
- dopuszczalne jest przesłanie zdjęć w rozdzielczości max 1280 px/1280 px. lub min 800 px/800 px. (przy kadrowaniu „do kwadratu”)
- manipulacja oraz edycja zdjęcia są dopuszczalne;
- maksymalny rozmiar pliku to 1MB;
- zdjęcie musi być opatrzone tytułem;
- w treści maila podać imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali otwarcia 6 JFF w piątek 1 marca w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc ” Hotel Przyjazny Fotografii”. Nagrodzonych zostanie sześć miejsc. Będą to  miejsca 1,2,3 oraz 1,2,3 wyróżnienia. Nagrody rokrocznie są związane z tematem fotograficznym.

2.02.2019 SPOTKANIE AUTORSKIE Z PIOTR ZWARYCZ

Zapraszamy serdecznie 2.02.2019 na Spotkanie autorskie z @Piotr Zwarycz z @Obiektiv.com oraz na premierową prezentację albumu "MISJA SZWECJA Na linii ognia" o godzinie 18.

Piotra mieliśmy przyjemność poznać podczas Letniego Festiwalu Fotograficznego #PhotoSummerDay. Tym razem dla znawców tematu i fotografii Piotr zaprezentuje obszerny materiał z bardzo głośnej akcji naszych strażaków w Szwecji.

Wstęp wolny po rejestracji telefonicznej: 884 877 200 w Recepcji Hotelowej.

W naszym lobby znajdziecie także galerię Piotra projektu strażacy.

Więcej przeczytacie na: https://wiadomosci.onet.pl/…/polscy-strazacy-w-szwe…/w0mym9j

Piotr Zwarycz - rocznik 82` Oficer Państwowej Straży Pożarnej z ponad 15-letnim doświadczeniem, ratownik wysokościowy, taternik jaskiniowy, płetwonurek, skoczek spadochronowy, motorowodniak, instruktor cfbt.pl, fotograf.
Po ukończeniu Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, trafiłem do Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu do Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno - Nurkowego.
Od 2006 roku jestem zatrudniony w Komendzie Powiatowej w Tarnowskich Górach w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Radzionkowie. Aktywnie działam w Specjalistycznej Grupie Ratownictwa Wysokościowego oraz w Specjalistycznej Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej. Fotografowaniem zajmuję się od kilkunastu lat. Zaczynałem od wydarzeń sportowych takich jak: maratony, triathlony, ekstremalne rajdy przygodowe. Jestem wielokrotnym laureatem konkursów regionalnych i krajowych. Moje zdjęcia pojawiały się w telewizji, prasie ogólnopolskiej, na okładkach wielu czasopism branżowych o tematyce ratowniczej oraz można je było oglądać na kilku wystawach w kraju i za granicą. Byłem uczestnikiem międzynarodowego projektu fotograficznego realizowanego w ramach programu GRUNDTVIG, reprezentując Polskę w Turcji, Grecji i Niemczech.
 
Warsztaty Fotograficzne "Pomiędzy Światłem a Cieniem" z Różą Sampolińską
 
4-5 marca 2019 - Hotel Fajkier koło Zawiercia
Szczegóły warsztatów, zakres, zdjęcia z poprzednich edycji i wiele więcej znajdziecie tu:
http://www.rozasampolinska.com/warsztaty-oswietlenia-portretowego-film-noir-pomiedzy-swiatlem-cieniem/?fbclid=IwAR3vfZ2ZWiYIfWryGkOHj3QeRYtHKnsLJlkWDoQC5Qs1lT1kO9JEW_2VR6w
Masz pytania? Napisz: studio@rozasampolinska.com
 
 
Warsztaty Fotografii Ślubnej z Malachite Meadow
 
21-22/03 HOTEL FAJKIER www.hotelfajkier.pl
Warsztaty z Malachite Meadow http://ma-me.pl/
https://www.facebook.com/events/382091599225019/

Malachite Meadow to kolory, to historie, to towarzyszenie, to sympatia, to pasja, to zaufanie, to subtelność, to dokument, to humor. To opowieść o Was.W pracy staramy się podążać za Wami, wczuć się w klimat. Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i zobaczyć jak czujecie się z Waszymi przyjaciółmi, to pozwala nam opowiedzieć osobistą historię każdej pary, każdej miłości i każdej chwili. Staramy się podejść do każdego indywidualnie, tak aby powstałe fotografie cieszyły przez długie lata.
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij