CATERING WIELKANOCNY

CATERING WIELKANOCNY

CATERING WIELKANOCNYSprawdź ofertę

dla  dwojga

420

dla dwojga

dla dwojgaSprawdź ofertę

KINDERBALE

od 30

KINDERBALE

KINDERBALESprawdź ofertę

ROMANTYCZNE SPA

od 645

ROMANTYCZNE SPA

ROMANTYCZNE SPASprawdź ofertę

RELAKS W SPA

od 423

RELAKS W SPA

RELAKS W SPASprawdź ofertę

WEEKEND W SPA

od 743

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPASprawdź ofertę

DAY SPA PLATINUM

480

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMSprawdź ofertę

DAY SPA GOLD

380

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDSprawdź ofertę

DAY SPA SILVER

199

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERSprawdź ofertę

» «
Zobacz wszystkie oferty

7 JURAJSKI FESTIWAL FOTOGRAFICZNY

7 Jurajski Festiwal Fotograficzny to impreza, która odbędzie się weekend 28 luty – 1 marzec 2020 roku. Jest to jedna z najważniejszych fotograficznych imprez, którą Jurassic Photo Team oraz Jurajskie Warsztaty rozpoczynają w roku 2020 i największe wydarzenie tego typu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Będzie fotogenicznie i kreatywnie. W tej edycji postaramy się połączyć świat studia i pleneru z światem reportażu, portretu czy też mody. W programie przewidziano m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki.

Impreza odbędzie się w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc "Hotel Przyjazny Fotografii" pod Patronatem Związku Polskich Fotografów Artystów Okręg Śląski. Liczba miejsc została ograniczona do 120. Zajęcia będą odbywać się w mniejszych podzielonych grupach.  Poziom zajęć będzie dostosowany do poziomu i umiejętności uczestników. Dla AMATORÓW otwieramy oddzielny indywidualny tok festiwalowy, który poprowadzą Marcin Bójko z Piotrem Wróblewskim. Podczas całego wydarzenia będą dostępni na miejscu Prelegenci i ambasadorzy z którymi będzie można bezpośrednio porozmawiać o swoich pracach w godzinach konsultacyjnych.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem zapisów elektronicznych : www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Na tegoroczny Festiwal zapraszamy wielu wspaniałych fotografów oraz ambasadorów marek fotograficznych. Już dziś możemy potwierdzić:

Lidia Popiel – Ambasador Sony Polska
Wojciech Grzedzinski – Ambasador Leica
MICHAŁ MASSA MĄSIOR – Ambasador HASSELBLAD
Joanna Nowak Photography – nPhoto
Jacek Bonecki – Ambasador Fujifilm Poland / sklepbeznazwy.com.pl
Magdalena Tarach Haładyń – Ambasador Jurassic Photo Team
Piotr Werner – Ambasador X-Rite Photo & Video
Jindřich Buxbaum - Czechy
Marcin Czornyj Kałuża – ACER
Rafał Danieckigold studio - photography & videography
Paweł Heczko – pawelheczko.pro
Kartka z podróży – Łukasz Kocewiak / Patrycja Skłodowska – nPhoto
Jakub Kaźmierczyk – Ambasador Olympus Polska jakubkazmierczyk.pl
Marcin BójkoDigital FOTO VIDEO
Piotr WróblewskiDigital FOTO VIDEO
Gosia Jurasz– Ambasador Pentax Polska

Na miejscu spotkamy się z takimi firmami jak: Sony, Canon, Pentax, Hasselblad, Leica, Fujifilm, Olympus, Epson, Laowa, Eizo, Sklep Bez Nazwy.pl, Patona, NISI, Gariz, Wacom, Voigtlander, Perma Jet, Peak Design, Fomei, Medikon, Manfrotto, Acer, X-Rite, Rogue, 3 Legged Thing, Loupdeck, Beiks, Duracell, Wandrd, LensPen, Synology, Benq, Ricoh, Duracell, nPhoto,  Foto7, Rafał Smoliński Serwis.

Impreza została objęta patronatem medialnym: TVP3, Itv Region, Fotograficzny Program  Bez Nazwy, Dziennik Zachodni , NaszeMiasto.pl, Radio Zawiercie, Kulturalne Zawiercie,  Masterclass Fotografia, Ateliora, Digital Foto Video, Fotografia Dla Ciekawych, Fotografuj.pl , dCamera, Heczko.info oraz zawierciańskie.pl .

Wraz z zapisami na VII Jurajski Festiwal Fotograficzny (28-29 Luty 1 Marca 2020) ogłaszamy konkurs w terminie od 23 grudnia 2019 r. do 16 lutego 2020 r. do godziny 23.59, którego tematem jest: „ Miłość, ona i on ". Pula nagród to ponad 15 tyś zł.  Czekamy na zdjęcia nawiązujące do tematyki miłosnej, ślubnej czy też narzeczeńskiej. Konkurs będzie miał charakter otwarty na tematykę : reportażu, krajobrazu, makro oraz portretu. Liczymy na Waszą kreatywność oraz poczucie humoru. Konkurs znajdziecie: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl/konkurs

Pozdrawiamy

Biuro Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij