Jesień na Jurze

od 312

Jesień na Jurze

Jesień na JurzeSprawdź ofertę

Boże Narodzenie

od 740

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie Sprawdź ofertę

SYLWESTER /N.ROK

od 430

SYLWESTER /N.ROK

SYLWESTER /N.ROKSprawdź ofertę

dla  dwojga

380

dla dwojga

dla dwojgaSprawdź ofertę

KINDERBALE

od 30

KINDERBALE

KINDERBALESprawdź ofertę

ROMANTYCZNE SPA

od 545

ROMANTYCZNE SPA

ROMANTYCZNE SPASprawdź ofertę

RELAKS W SPA

od 332

RELAKS W SPA

RELAKS W SPASprawdź ofertę

WEEKEND W SPA

od 600

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPASprawdź ofertę

DAY SPA PLATINUM

410

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMSprawdź ofertę

DAY SPA GOLD

280

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDSprawdź ofertę

DAY SPA SILVER

150

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERSprawdź ofertę

» «
Zobacz wszystkie oferty

warsztaty

IV PHOTO SUMMER DAY
LETNI FESTIWAL FOTOGRAFICZNY NA JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ
19 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Fotografii. Rokrocznie Jurajska Grupa Fotograficzna(http://grupajpt.pl/) wraz z Hotelem Fajkier ( Hotel Przyjazny Fotografii - www.hotelfajkier.pl ) organizuje bardzo ciekawe wydarzenie w ramach tego święta jest nim Letni Festiwal Fotograficzny PHOTO SUMMER DAY tym razem już po raz IV ( poprzednie festiwale: www.photosummerday.plhttp://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/).
 
To już ósmy Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem. W tym roku spotkamy : Canon, Olympus, Sony, Sigma, Nikon Pentax oraz Fuji który przyjadą z Sklepem Foto Plus, Manfrotto Polska -Foto7, Eizo, Fomei Polska, NEC, Epson, Najlpeszefoto.pl,  X-rite,  Quadralite oraz Irix.  

W tym roku Photo Summer Day rozpoczynamy w niedzielę 20 sierpnia w niedzielę  o godzinie 16 w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej i potrwa do 22 sierpnia. Tematem przewodnim będzie " Podróż/Człowiek/Krajobraz " obejmująca fotografię krajobrazową, portretową, podróżniczą czy reportażową.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Przez 3 dni uczestnicy spotkają się z wspaniałymi nazwiskami fotografii  portretowej, podróżniczej, czy krajobrazowej. Będą to między innymi:   Robert Wolański, Wiktor Franko, Paweł Uchorczak, Marcin Jamkowski, Marcin Dobas, Danuta Piotrowska, Piotr Snopczyński, Jakub Krawczyk, Edyta Chrząszcz oraz Grzegorz Maciąg. Wśród gości będzie można spotkać i porozmawiać m.in. z Jakubem Kaźmierczykiem, Przemkiem Jakubczykiem, Robertem Woźniakiem , Marcinem Kałużą, Marcinem Bójko, Piotrem Wróblewskim oraz wieloma wspaniałymi osobami ze świata mediów, podróży i fotografii, na których potwierdzenie oczekujemy.

Przewidziane są warsztaty w plenerze oraz spotkania autorskie to wszystko będzie można przeżyć w niesamowitym miejscu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska. 

Specjalnie dla czytelników Digital Foto Video organizatorzy przygotowali kupon zniżkowy na uczestnictwo minus 150 zł- kod: DFV17. 
 
Zapraszamy do dołączenia wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/118169965469372

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzednich Festiwali PSD:

https://www.facebook.com/grupaJPT/videos/1076382199141770/

https://www.youtube.com/watch?v=VKeiemmvedo 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij