Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

what makes us diferent

We decided to move away from established routines and emphasize the character of this place arranging 9 suites - unique in terms of space, styling and comfort.

The apartments are equipped with air conditioning, satellite TV, telephone, free Internet access, toiletries, bottled water, bathrobes, bath towels, balcony or loggia.

All the sofas in the living rooms are folding, which increases the number of beds to additional 2 - 4 seats.

castle suite

from 840

castle suite

castle suiteSee the room

romantic apartment

from 600

romantic apartment

romantic apartmentSee the room

music suite

from 570

music suite

music suiteSee the room

spring suite

from 570

spring suite

spring suiteSee the room

forest suite

from 570

forest suite

forest suiteSee the room

winter suite

from 570

winter suite

winter suiteSee the room

jurassic suit

from 570

jurassic suit

jurassic suitSee the room

autumn suit

from 570

autumn suit

autumn suitSee the room

garden suit

from 840

garden suit

garden suitSee the room

Jura Krakowsko-Częstochowska to krajobraz o najwyższych walorach estetycznych. To prawdziwa perła wśród polskich krain, której charakter wydaje się dotykać subtelnej ekskluzywności. Urozmaicony krajobraz raz po raz zachwyca wplecionymi w niego białymi ostańcami, zabytkami architektury – głównie warowniami należącymi do Szlaku Orlich Gniazd, a także Jaskiniami czy malowniczą roślinnością. Inspirując się tym niezwykłym charakterem krainy, stworzyliśmy dla naszych gości miejsca wypoczynku, które swą ekskluzywnością i elegancją nie ustępują naturze Jury.

Dla gości niezwykle wymagających, dla których ważny jest luksus miejsca, w którym się znajdują, przygotowaliśmy ofertę 9 luksusowych apartamentów. W każdym z nich inspirowaliśmy się konkretnymi cechami krainy, przy czym w każdym panuje inny motyw przewodni. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak szerokiej gamie motywów stylizacji, każdy z naszych gości odnajdzie to, czego jego dusza pragnie – najwyższe doznania estetyczne.

Wśród motywów, w jakich utrzymane są nasze apartamenty znajdują się: ogrody, zamki, romantyzm, muzyka, wiosna, las, zima, Jura oraz jesień. Dla każdego z nich inspiracją był oczywiście krajobraz Jury. Przy czym dołożyliśmy wszelkich starań, by tak jak w krajobrazie krainy, każdy detal idealnie pasował do pozostałych. Chcemy mieć pewność, że nasze apartamenty swoją harmonią, klasyką połączoną z nutą nowoczesności były prawdziwym synonimem luksusu dla wszystkich zmysłów naszych gości.

Kochasz przestrzeń? Jeśli tak, nasz apartament doskonale wpisze się w Twoje oczekiwania. W każdym z nich do dyspozycji masz nie tylko sypialnie i salon, ale także osobne łazienki, przy czym wszystkie pomieszczenia wyposażone są komfortowo. Obok tradycyjnego wyposażenia, jakie oferujemy w naszych pokojach, apartamenty posiadają również klimatyzację, zestaw kosmetyków, wodę mineralną, szlafroki a także ręczniki. Poza tym większość z nich posiada również balkon do wyłącznej dyspozycji.

I nie jest ważne, gdzie mieszkasz: czy na Śląsku, czy w każdym innym regionie kraju lub świata. Do naszego hotelu dotrzesz z łatwością. Z Katowic czy z Krakowa masz do nas około 60 km. Mamy doskonałe połączenie z międzynarodowymi portami lotniczymi, a także innymi polskimi miastami. Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Gdynia, Inowrocław, Poznań – skądkolwiek byś nie jechał, dojedziesz komfortowo i sprawnie. A my na miejscu dołożymy wszelkich starań, abyś w luksusowych wnętrzach naszych apartamentów otrzymał nagrodę, za czas poświęcony na dojazd do nas.

 Zapraszamy do ekskluzywnych wnętrz – wnętrz na miarę Państwa pragnień.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close