Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

we do care for the details

The arrangements of the specific rooms, in terms of decoration and color, relate to 4 seasons. We are proud of their uniqueness as there are no two the same rooms in our hotel! Additionally, each bathroom color blends in with the room color. Each room is equipped with satellite TV, telephone and high-speed Internet access.

Single room

from 260

Single room

Single roomSee the room

Double room

from 350

Double room

Double roomSee the room

Triple room

from 410

Triple room

Triple roomSee the room

W samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wśród jej najpiękniejszych  krajobrazów, wśród zachwycającej przyrody, w którą wkomponowane zostały niezwykłe miejsca historyczne, znajduje się pewne wyjątkowe miejsce. Wyjątkowe, zarówno pod względem architektonicznym a także atmosfery, jaka tu panuje. To nasz hotel, który stara się na każdym kroku dopełniać przestrzeń, w jakiej się znajduje, dodając jej uroku. A w tym hotelu na gości z Zawiercia, Myszkowa, Katowic, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Gdańska i setek a nawet tysięcy miejscowości z całego kraju i świata czekają niezwykle komfortowe i pełne uroku pokoje.

Śląsk – kraina historyczna, kojarzona dziś przez wielu głównie z kopalniami i zanieczyszczony powietrzem, w rzeczywistości skrywa w sobie wiele cudownych miejsc. I Jura do takich miejsc niewątpliwie należy. A my pragniemy zaprosić Państwa, byście sami przekonali się, jak cudownie jest wypoczywać wśród przestrzeni Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Byście poczuli, jaką moc skrywa w sobie natura i jak cudownie jest choć przez chwilę czuć się jej częścią, szukać wśród jej krajobrazów i odgłosów ukojenia.

Wierzymy też, że dopełnieniem cudownego wypoczynku będą oferowane przez nas pokoje. Choć nowoczesne, nie przypominające historycznie miejsca, w jakim się znajdujemy, doskonale je dopełniają. Każdy nasz pokój został bowiem tak zaprojektowany, aby wpisywać się w jakże istotne potrzeby estetyczne naszych gości. Wracając do pokoju po całym dniu zwiedzania, nie przeżywają oni szoku estetycznego, ale uwieńczają dzień pełen pozytywnych wrażeń w pełni komfortowych warunkach.

Jak to zrobiliśmy? Wsłuchaliśmy się w piękno, które drzemie w naturze. Zauważyliśmy, że jej fenomen tkwi w harmonii i detalach, które decydują, że wszystko jest tak piękne. I te zasady przenieśliśmy na aranżacje naszych wnętrz. Dołożyliśmy wielu starań, aby materiały wykończeniowe pozwoliły uzyskać efekt pełen harmonii. Zadbaliśmy o szczegóły, które całości nadają przytulnego i wyjątkowego charakteru. Łazienki, które znajdują się w każdym pokoju zachowaliśmy w identycznej tonacji kolorystycznej, co on. Stwarza to poczucie domowego ciepła, a tym samym spokoju i bezpieczeństwa. A ponieważ każdy nasz gość jest wyjątkowy, w każdym kryją się bardzo indywidualne wartości estetyczne, dla każdego z 46 pokoi przygotowaliśmy oddzielną aranżację. Różne kolory, style, wzory. Zawsze jednak tak samo komfortowe wyposażenie, w tym TV LCD, telefon i dostęp do internetu.

W jednym miejscu połączyliśmy to, co najpiękniejsze w naturze i miejscach historycznych z dorobkiem najnowszych technologii. Tak powstała oferta pełna poszukiwanej przez naszych gości harmonii.

Doskonałe miejsce na romantyczny weekend

Kinderbale w Hotelu Fajkier

Hotel przyjazny fotografii

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close