Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WESELE LAST MINUTE

220

WESELE LAST MINUTE

WESELE LAST MINUTECheck the offer

 BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19Check the offer

Boże Narodzenie

od 840

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie Check the offer

SYLWESTER/N.ROK

od 325

SYLWESTER/N.ROK

SYLWESTER/N.ROK Check the offer

dla  dwojga

420

dla dwojga

dla dwojgaCheck the offer

KINDERBALE

od 30

KINDERBALE

KINDERBALECheck the offer

ROMANTIC SPA

645

ROMANTIC SPA

ROMANTIC SPACheck the offer

SPA RELAX

od 423

SPA RELAX

SPA RELAXCheck the offer

WEEKEND W SPA

od 743

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPACheck the offer

DAY SPA PLATINUM

480

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMCheck the offer

DAY SPA GOLD

380

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDCheck the offer

DAY SPA SILVER

199

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERCheck the offer

» «
SEE ALL OFFERS

Gwarancja wypoczynku!

Hotel Fajkier – gwarancja wypoczynku dla Twojej pociechy! 

 
Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku dla całej rodziny? Pomyśl o wyjeździe na Jurę Krakowsko-Częstochowską, gdzie czeka wiele wspaniałych atrakcji! To właśnie tutaj wyjątkowy relaks także dla najmłodszych może zapewnić nasz Hotel Fajkier. Co oferujemy naszym małym gościom?
 
Chyba każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przy planowaniu rodzinnych wyjazdów pod uwagę należy wziąć także potrzeby i wymagania najmłodszych podróżników. 
 
Niezależnie od tego, czy planujemy wyjazd z niemowlęciem, czy też z uczniem szkoły podstawowej, powinniśmy pamiętać o tym, by zapewnić mu maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo wypoczynku z mnóstwem atrakcji do wyboru.
 
Jeśli wybór padł na malowniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską, znalezienie wygodnego noclegu to żaden problem – zapraszamy do skorzystania z oferty w naszym Hotelu Fajkier położonym w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc i Zawiercia!
 
 
Zadowolenie najmłodszych gości naszego hotelu jest dla nas szczególnie ważne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ich pobyt u nas zawsze był całkowicie udany!
 
Na maksymalny komfort wypoczynku dzieci w naszym Hotelu Fajkier składają się przede wszystkim:
 
odpowiednie wyposażenie pokojów hotelowych
specjalne menu dostępne w restauracji
mnóstwo atrakcji do dyspozycji
 
Sprawdź już teraz, co dokładnie możemy zaoferować najmłodszym gościom!
 
Spokojny sen – pokój hotelowy
 
Na życzenie gości możemy nieodpłatnie udostępnić niezbędne wyposażenie pokoju hotelowego przeznaczonego dla najmłodszych.
 
W pokoju hotelowym możemy umieścić: łóżeczko z pościelą dziecięcą i kocykiem, dodatkowe poduszki, przewijak, czajnik elektryczny, naczynia dla najmłodszych, wanienkę, matę antypoślizgową, zaślepki zabezpieczające kontakty.
 
Syty brzuszek – restauracja hotelowa
 
Dbamy także o to, aby nasi najmłodsi goście mogli zawsze dobrze się najeść. W restauracji Hotelu Fajkier oferujemy im nie tylko specjalne menu, ale również dodatkowe udogodnienia i atrakcje, aby oczekiwanie na posiłek nie musiało wiązać się z nudą.
 
W restauracji możemy zaoferować: specjalne menu dla dzieci – potrawy serwowane są w zabawny sposób zachęcający do jedzenia, krzesło do karmienia dla dziecka, plastikowe naczynia i sztućce, śliniaczki dla dzieci, kącik zabaw z kolorowankami, zabawkami.
 
Uśmiechnięta buzia – hotelowe atrakcje 
 
W Hotelu Fajkier dbamy także o to, aby nasi najmłodsi goście nigdy się nie nudzili. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele ciekawych atrakcji, aby nawet deszczowy i pochmurny dzień był całkowicie udany!
 
W naszym hotelu do dyspozycji najmłodszych jest kompleks basenowy ze specjalnie przygotowanymi dla nich atrakcjami – bezpieczny brodzik, parasolka wodna, zabawki wodne. Dzieci stale przebywają pod opieką ratownika. 
 
W gabinecie Spa można z kolei skorzystać ze specjalnych zabiegów przeznaczonych dla dzieci, na przykład z masażami z użyciem kosmetyków pachnących czekoladą lub truskawkami.
 
Dodatkowo, do dyspozycji oddajemy również pokój zabaw wypełniony różnorodnymi zabawkami dla dzieci w różnych grupach wiekowych.
 
W Hotelu Fajkier zajmujemy się także organizacją przyjęć dla najmłodszych – urodziny, komunie i inne.
 
Hotel Fajkier – pobyt dla dzieci do czterech lat gratis!
 
W naszym Hotelu Fajkier dzieci w wieku do czterech lat śpiące w pokoju rodziców mogą korzystać z noclegów bez żadnych dodatkowych opłat!
 
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z wypoczynkiem dla najmłodszych w naszym Hotelu Fajkier, jesteśmy zawsze do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.
 
Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznana się z pełną ofertą naszego hotelu na stronie internetowej i zachęcamy do dokonania rezerwacji!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close