Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Catering Okolicznościowy

35

Catering Okolicznościowy

Catering OkolicznościowyCheck the offer

 BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19Check the offer

Boże Narodzenie

od 890/os.

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie Check the offer

SYLWESTER/N.ROK

od 1210/OS.

SYLWESTER/N.ROK

SYLWESTER/N.ROK Check the offer

dla  dwojga

420

dla dwojga

dla dwojgaCheck the offer

KINDERBALE

od 30

KINDERBALE

KINDERBALECheck the offer

ROMANTIC SPA

645

ROMANTIC SPA

ROMANTIC SPACheck the offer

SPA RELAX

od 423

SPA RELAX

SPA RELAXCheck the offer

WEEKEND W SPA

od 832

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPACheck the offer

DAY SPA PLATINUM

530

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMCheck the offer

DAY SPA GOLD

430

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDCheck the offer

DAY SPA SILVER

260

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERCheck the offer

» «
SEE ALL OFFERS

Hotel Fajkier na Jurze

Hotel Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – idealne miejsce na piknik firmowy!
 

Malownicza Jura Krakowsko-Częstochowska jest wspaniałym miejscem do urządzenia pikniku firmowego. Wraz z naszym Hotelem Fajkier jego przygotowanie będzie jeszcze prostsze!

Pikniki firmowe to doskonała okazja do dobrej zabawy dla klientów, kontrahentów, a także pracowników firm wraz ze swoimi rodzinami. Pikniki mogą być również świetnym sposobem na promocję firmy i poprawę jej wizerunku na tle konkurencji.

Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na organizację pikników w plenerze. Nasz Hotel Fajkier wychodzi naprzeciwko tym potrzebom i oferuje kompleksową i fachową obsługę związaną z ich zaplanowaniem oraz realizacją!

Piknik na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
 

Jura Krakowsko-Częstochowska znana jest przede wszystkim ze swoich majestatycznych formacji skalnych, a także z zamków i ich ruin nazywanych Orlimi Gniazdami. To wspaniały kierunek dla osób aktywnych, które lubią piesze wędrówki, jazdę na rowerze, wspinaczkę, jazdę konno czy spływy kajakowe. Czeka także wiele ciekawych zabytków i muzeów.

Oprócz tego Jura jest idealną przestrzenią do organizacji imprez plenerowych, w tym także pikników firmowych.

Piękna okolica, obfitująca w różnorodne atrakcje, pełna zieleni, a przy tym dogodnie położona blisko dużych miast takich jak Katowice, Kraków, Częstochowa i Zawiercie – to wszystko powoduje, że Jura może być najlepszą lokalizacją na event biznesowy.

Hotel Fajkier – jesteśmy gotowi do pomocy!
 

Nasz Hotel Fajkier Wellness & Spa położony jest w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc. Malownicze położenie to nasz duży atut – właśnie dlatego pikniki plenerowe organizowane u nas są również tak spektakularne.

Dysponujemy powierzchnią przeszło 2,5 hektara, która pozwala nam na przygotowywanie imprez plenerowych na około 3 tysięcy uczestników.

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez masowych na świeżym powietrzu. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma profesjonalnymi firmami, możemy zapewnić naszym klientom dostęp do pełnego zaplecza potrzebnego do prowadzenia eventów, między innymi takiego jak nagłośnienie, sceny, namioty, meble eventowe, zabezpieczenie medyczne, ochrona.

Również organizujemy atrakcje towarzyszące piknikom plenerowym, między innymi takie jak atrakcje dla dzieci i dla dorosłych – strzelnice, dmuchańce, ścianki wspinaczkowe, występy artystyczne, DJ, obsługa konferansjerów, animatorzy.

Organizujemy pikniki firmowe w różnych stylach – także jako imprezy tematyczne, które skoncentrowane są wokół wybranego przez klienta motywu.

Przygotowujemy pikniki tematyczne takie jak:

  • Piknik Dookoła Świata
  • Piknik Piłkarski
  • Piknik Czterolistnej Koniczyny
  • Piknik Las Vegas
  • Piknik Sportowy
  • Piknik Country
  • Piknik Piracki
  • i wiele innych

Zapewniamy dzięki temu kompleksową obsługę, więc nasi klienci nie muszą zajmować się dodatkowo potrzebnymi sprawami związanymi z przygotowaniem wydarzenia w plenerze. Zadbamy o to, aby było ono dopięte na ostatni guzik i dzięki temu było całkowicie udane i pozostawiło po sobie wyłącznie przyjemne wspomnienia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji eventów plenerowych i do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić mu obsługę na najwyższym poziomie.

Ze względu na lokalizację naszego hotelu pikniki firmowe organizowane wraz z nami to sprawdzony wybór dla firm oraz oddziałów z województw takich jak śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, opolskie, łódzkie oraz z innych zakątków Polski.

Zainteresowanych naszą ofertą organizacji pikników firmowych i innych wydarzeń plenerowych zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszym działem marketingu. Przygotujemy dla Państwa kompleksową ofertę odpowiadającą wszystkim Państwa oczekiwaniom i dopasowaną do wyznaczonego budżetu.

Zależy nam na tym, aby każda urządzona z nami impreza była jedyna w swoim rodzaju – jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub specjalne życzenia, zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Zachęcamy do zorganizowania wyjątkowego pikniku firmowego wraz z Hotelem Fajkier Wellness & Spa na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close