Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALONOWE 2022

699

BALONOWE 2022

BALONOWE 2022Check the offer

9 PHOTO SUMMER DAY

699

9 PHOTO SUMMER DAY

9 PHOTO SUMMER DAYCheck the offer

 BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19Check the offer

HOLIDAYS

od 356

HOLIDAYS

HOLIDAYSCheck the offer

dla  dwojga

470

dla dwojga

dla dwojgaCheck the offer

KINDERBALE

od 45

KINDERBALE

KINDERBALECheck the offer

ROMANTIC SPA

645

ROMANTIC SPA

ROMANTIC SPACheck the offer

SPA RELAX

od 423

SPA RELAX

SPA RELAXCheck the offer

WEEKEND W SPA

od 843

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPACheck the offer

DAY SPA PLATINUM

530

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMCheck the offer

DAY SPA GOLD

430

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDCheck the offer

DAY SPA SILVER

260

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERCheck the offer

» «
SEE ALL OFFERS

Day Spa w Hotelu Fajkier

Day Spa w Hotelu Fajkier – pozwól sobie na relaks!
 

Nie zawsze mamy czas na to, aby wybrać się na urlop w hotelu Spa – w takim przypadku nie trzeba jednak wcale rezygnować z relaksu! Doskonałym wyborem będzie oferta Day Spa, z której można skorzystać także w naszym Hotelu Fajkier Wellness & Spa. To najlepszy wybór dla osób spragnionych wypoczynku, które nie mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Na mapie Polski pojawia się coraz więcej hoteli Spa. Swoim klientom oferują usługi obejmujące zarówno komfortowe noclegi, jak również dostęp do pełnej gamy zabiegów Wellness & Spa, które skoncentrowane są na wypoczynku, urodzie i na zdrowiu. Dzięki nim można zapomnieć o codziennych troskach, naładować się pozytywną energią i odstresować, a przy tym poprawić swoje samopoczucie.

Z zabiegów Wellness & Spa można skorzystać również w naszym Hotelu Fajkier położonym na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. To idealny kierunek dla osób spragnionych wypoczynku z dala od zgiełku dużego miasta, w zielonej, czystej i pięknej okolicy!

Day Spa – wystarczy jeden dzień, by poczuć się wspaniale
 

Pobyt w hotelu Spa może obejmować kilka dni lub nawet tydzień wypełniony dobroczynnymi zabiegami, ale nie każdy ma czas na to, aby wyjechać nawet na ten krótki czas. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie oferta Day Spa!

Czym jest Day Spa? To specjalna oferta Spa w hotelach, która nie wymaga korzystania z noclegów, ponieważ zabiegi mają miejsce w ciągu dnia. W związku z tym to najlepszy wybór dla osób, którym zależy na uczestnictwie w relaksujących zabiegach bez potrzeby rezerwowania noclegów – można o poranku przyjechać do hotelu i opuścić go wieczorem, korzystając z jego pełnej oferty Spa i dodatkowych udogodnień.

Day Spa to wobec tego kapitalny wybór dla osób, które nie mogą wziąć urlopu, ale zależy im na wyśmienitym wypoczynku, a także dla każdego, kto chciałby zrelaksować się bez potrzeby nocowania w hotelu. To również niższa cena, dlatego Day Spa to sprawdzony wybór dla oszczędnych.

Pakiety Day Spa w Hotelu Fajkier
 

W Hotelu Fajkier Wellness & Spa przygotowaliśmy dla naszych gości atrakcyjne pakiety Day Spa, które obfitują w szereg usług dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.

Oferujemy kilka typów pakietów, które można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Poniżej prezentujemy zakres dostępnych usług, które można otrzymać po wykupieniu określonych rodzajów pakietów.

W pakietach znajdują się między innymi takie usługi jak:

  • dostęp do kompleksu basenowego Hotelu Fajkier wraz z jacuzzi oraz z saunami
  • dostęp do sali fitness z bogatym wyposażeniem
  • drink powitalny serwowany na basenie
  • seans na słonecznej łące
  • indywidualnie dobrany zabieg na twarz oraz na ciało z wykorzystaniem kosmetyków hiszpańskiej firmy SKEYNDOR
  • masaż aromaterapeutyczny z wykorzystaniem gorących olejków
  • dowolnie wybrane danie z menu naszej Restauracji Ogrodowej, a także dowolnie wybrany deser na osłodę

Wobec tego nasze pakiety Day Spa to wspaniały wybór dla każdego, kto poszukuje odskoczni od rzeczywistości – relaksu, odprężenia, poprawy samopoczucia. Z nami to gwarantowane!

Day Spa – pomysł na wyjątkowy upominek!
 

Pakiety Day Spa w Hotelu Fajkier Wellness & Spa to także doskonały pomysł na prezent. Znajdujące się w naszej ofercie pakiety Day Spa to kapitalny wybór na upominek z różnych okazji, na przykład na Dzień Matki, Dzień Kobiet, urodziny, pod choinkę i na mnóstwo innych okoliczności, gdy chcemy wręczyć bliskiej nam osobie jedyny w swoim rodzaju prezent.

Osoby zainteresowane wykupieniem pakietów Day Spa w naszym hotelu zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie – to właśnie tutaj mogą Państwo dowiedzieć się więcej o konkretnych usługach wchodzących w skład poszczególnych pakietów, a także znajdą Państwo dokładne informacje dotyczące kosztów i rezerwacji.

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z oferty Day Spa w Hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close