Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALONOWE 2022

699

BALONOWE 2022

BALONOWE 2022Check the offer

9 PHOTO SUMMER DAY

699

9 PHOTO SUMMER DAY

9 PHOTO SUMMER DAYCheck the offer

 BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL COVID-19Check the offer

HOLIDAYS

od 356

HOLIDAYS

HOLIDAYSCheck the offer

dla  dwojga

470

dla dwojga

dla dwojgaCheck the offer

KINDERBALE

od 45

KINDERBALE

KINDERBALECheck the offer

ROMANTIC SPA

645

ROMANTIC SPA

ROMANTIC SPACheck the offer

SPA RELAX

od 423

SPA RELAX

SPA RELAXCheck the offer

WEEKEND W SPA

od 843

WEEKEND W SPA

WEEKEND W SPACheck the offer

DAY SPA PLATINUM

530

DAY SPA PLATINUM

DAY SPA PLATINUMCheck the offer

DAY SPA GOLD

430

DAY SPA GOLD

DAY SPA GOLDCheck the offer

DAY SPA SILVER

260

DAY SPA SILVER

DAY SPA SILVERCheck the offer

» «
SEE ALL OFFERS

Kinderbale w Hotelu Fajkier

Kinderbale w Hotelu Fajkier – doskonałe miejsce na przyjęcie dla Twojego dziecka!

 

Dziecięce przyjęcie urodzinowe w Hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to idealny wybór dla maluchów uwielbiających dobrą zabawę! Nasze kinderbale z pewnością na długi czas zostaną w pamięci każdego z małych gości!

 

Kinderbale Zawiercie Jura

Zorganizowanie dziecięcego przyjęcia urodzinowego w domu nie zawsze jest możliwe – niekiedy nie ma do tego odpowiedniej przestrzeni albo rodzice chcą oszczędzić sobie problemu z gotowaniem i sprzątaniem, a także ewentualnymi stratami po szalonych zabawach.

W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie urządzenie urodzin poza domem, na przykład w Hotelu Fajkier. Dla naszych małych gości i dla ich rodziców i opiekunów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę!

Hotel Fajkier – hotel przyjazny dzieciom

Hotel Fajkier to hotel przyjazny wszystkim gościom – niezależnie od ich wieku. Właśnie dlatego dążymy do tego, aby oferować każdemu obsługę na najwyższym poziomie. Razem z nami każdy rodzinny wypad będzie udany!

Dla naszych gości przygotowaliśmy kompleksową ofertę zarówno na krótsze, jak i na dłuższe pobyty, aby każdy był całkowicie zadowolony. Nasza specjalność to nie tylko komfortowe noclegi dla rodzin, ale również różne dodatkowe atrakcje, dzięki którym wypoczynek razem z nami jest naprawdę wyjątkowy.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy między innymi specjalne udogodnienia w pokojach, wyśmienite menu w hotelowej restauracji, a także mnóstwo dobrej zabawy w naszej strefie basenowej, która jest przystosowana również do potrzeb i oczekiwań najmłodszych.

Hotel Fajkier to także idealne miejsce do urządzenia niezapomnianej imprezy – urodzin, imienin, Komunii lub przyjęcia z innej okazji. Z nami na pewno zabawa będzie na najwyższym poziomie!

Kinderbal na basenie w Hotelu Fajkier!

Najmłodszych możemy przyjąć nie tylko w naszych salach okolicznościowych, ale również zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty – kinderbalu na basenie!

Kinderbal na basenie to jedyna w swoim rodzaju propozycja przeznaczona dla dzieciaków w każdym wieku. To kilka godzin zabawy na basenie połączonych z poczęstunkiem oraz innymi atrakcjami – to spełnienie marzeń wielu maluchów, które razem z naszym Hotelem Fajkier jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Pluskanie się w wodzie w naszym kompleksie basenowym to niebanalny sposób na przyjęcie urodzinowe. Najmłodsze dzieci mogą korzystać wtedy ze specjalnie przygotowanego dla nich brodzika, a także z parasolki wodnej. Do dyspozycji są również różnorodne zabawki wodne takie jak pianki, makarony, dmuchańce, piłki, rękawki i deski. Maluchy przez cały czas znajdują się pod opieką ratownika, który czuwa nad ich bezpieczeństwem.

Przyjęcia na basenie organizujemy dla minimum 6 osób – w zabawach na basenie mogą brać również udział rodzice, dla których przygotowaliśmy specjalną cenę.

Oferujemy zabawę w dwóch wariantach – menu podstawowym oraz rozszerzonym.

Menu podstawowe obejmuje:

  • słone i słodkie przekąski
  • szampan bezalkoholowy
  • kolorowe kanapki
  • wodę i soki

Menu rozszerzone obejmuje:

  • słodkie i słone przekąski
  • szampan bezalkoholowy
  • tort urodzinowy
  • nugetsy z kurczaka z frytkami i surówką
  • wodę i soki

W cenie każdego pakietu znajduje się 3-godzinna zabawa na basenie, atrakcyjne urodzinowe dekoracje wraz z kolorowym stołem, poczęstunek zgodnie z wybranym menu, a także upominek dla solenizanta od Hotelu Fajkier.

Aby zabawa była całkowicie udana, oferujemy również dostęp do dodatkowych usług, w skład których wchodzą między innymi zabawy z animatorem, pamiątkowe sesje zdjęciowe, poczęstunek dla rodziców.

Istnieje również możliwość przedłużenia przyjęcia za niewielką dopłatą.

Zarezerwuj kinderbal w Hotelu Fajkier już teraz!

Zatem wtedy, gdy chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla dziecka, nasz Hotel Fajkier Wellness & Spa to doskonałe miejsce, aby zapewnić małemu solenizantowi oraz jego przyjaciołom wyjątkowe wspomnienia na długie lata.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą przyjęć dla najmłodszych zaprezentowaną na stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close