Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apartamenty

Postanowiliśmy odejść od utartych schematów i podkreślić charakter tego miejsca tworząc 9 apartamentów wyjątkowych pod względem przestrzeni, stylizacji i komfortu.

Wyposażenie apartamentów to: klimatyzacja, TV sat, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu, zestaw kosmetyków, woda mineralna, szlafroki, ręczniki kąpielowe, balkon lub loggie.

Wszystkie sofy w salonach są rozkładane, co zwiększa ilość miejsc noclegowych o dodatkowe 2 - 4 miejsc.

castle suite

od 780

castle suite

castle suiteZobacz pokój

romantic apartment

od 580

romantic apartment

romantic apartmentZobacz pokój

music suite

od 540

music suite

music suiteZobacz pokój

spring suite

od 540

spring suite

spring suiteZobacz pokój

forest suite

od 540

forest suite

forest suiteZobacz pokój

winter suite

od 540

winter suite

winter suiteZobacz pokój

jurassic suit

od 540

jurassic suit

jurassic suitZobacz pokój

autumn suit

od 540

autumn suit

autumn suitZobacz pokój

garden suit

od 840

garden suit

garden suitZobacz pokój

Jura Krakowsko-Częstochowska to krajobraz o najwyższych walorach estetycznych. To prawdziwa perła wśród polskich krain, której charakter wydaje się dotykać subtelnej ekskluzywności. Urozmaicony krajobraz raz po raz zachwyca wplecionymi w niego białymi ostańcami, zabytkami architektury – głównie warowniami należącymi do Szlaku Orlich Gniazd, a także Jaskiniami czy malowniczą roślinnością. Inspirując się tym niezwykłym charakterem krainy, stworzyliśmy dla naszych gości miejsca wypoczynku, które swą ekskluzywnością i elegancją nie ustępują naturze Jury.

Dla gości niezwykle wymagających, dla których ważny jest luksus miejsca, w którym się znajdują, przygotowaliśmy ofertę 9 luksusowych apartamentów. W każdym z nich inspirowaliśmy się konkretnymi cechami krainy, przy czym w każdym panuje inny motyw przewodni. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak szerokiej gamie motywów stylizacji, każdy z naszych gości odnajdzie to, czego jego dusza pragnie – najwyższe doznania estetyczne.

Wśród motywów, w jakich utrzymane są nasze apartamenty znajdują się: ogrody, zamki, romantyzm, muzyka, wiosna, las, zima, Jura oraz jesień. Dla każdego z nich inspiracją był oczywiście krajobraz Jury. Przy czym dołożyliśmy wszelkich starań, by tak jak w krajobrazie krainy, każdy detal idealnie pasował do pozostałych. Chcemy mieć pewność, że nasze apartamenty swoją harmonią, klasyką połączoną z nutą nowoczesności były prawdziwym synonimem luksusu dla wszystkich zmysłów naszych gości.

Kochasz przestrzeń? Jeśli tak, nasz apartament doskonale wpisze się w Twoje oczekiwania. W każdym z nich do dyspozycji masz nie tylko sypialnie i salon, ale także osobne łazienki, przy czym wszystkie pomieszczenia wyposażone są komfortowo. Obok tradycyjnego wyposażenia, jakie oferujemy w naszych pokojach, apartamenty posiadają również klimatyzację, zestaw kosmetyków, wodę mineralną, szlafroki a także ręczniki. Poza tym większość z nich posiada również balkon do wyłącznej dyspozycji.

I nie jest ważne, gdzie mieszkasz: czy na Śląsku, czy w każdym innym regionie kraju lub świata. Do naszego hotelu dotrzesz z łatwością. Z Katowic czy z Krakowa masz do nas około 60 km. Mamy doskonałe połączenie z międzynarodowymi portami lotniczymi, a także innymi polskimi miastami. Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Gdynia, Inowrocław, Poznań – skądkolwiek byś nie jechał, dojedziesz komfortowo i sprawnie. A my na miejscu dołożymy wszelkich starań, abyś w luksusowych wnętrzach naszych apartamentów otrzymał nagrodę, za czas poświęcony na dojazd do nas.

 Zapraszamy do ekskluzywnych wnętrz – wnętrz na miarę Państwa pragnień.

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen