Hotel Fajkier Wellness&SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dbamy o szczegóły

Doskonała jakość materiałów wykończeniowych oraz niezwykła staranność w ich doborze sprawiły, że każdy pokój jest przytulny i wyjątkowy. Ponadto każda łazienka kolorystycznie komponuje się z pokojem. Możemy poszczycić się ich unikalnością, gdyż w Hotelu nie ma dwóch takich samych pokoi ! Tak perfekcyjne połączenie daje poczucie domowego ciepła. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w TV LCD, telefon oraz dostęp do internetu.

Double room

od 330

Double room

Double roomZobacz pokój

Triple room

od 380

Triple room

Triple roomZobacz pokój

W samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wśród jej najpiękniejszych  krajobrazów, wśród zachwycającej przyrody, w którą wkomponowane zostały niezwykłe miejsca historyczne, znajduje się pewne wyjątkowe miejsce. Wyjątkowe, zarówno pod względem architektonicznym a także atmosfery, jaka tu panuje. To nasz hotel, który stara się na każdym kroku dopełniać przestrzeń, w jakiej się znajduje, dodając jej uroku. A w tym hotelu na gości z Zawiercia, Myszkowa, Katowic, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Gdańska i setek a nawet tysięcy miejscowości z całego kraju i świata czekają niezwykle komfortowe i pełne uroku pokoje.

Śląsk – kraina historyczna, kojarzona dziś przez wielu głównie z kopalniami i zanieczyszczony powietrzem, w rzeczywistości skrywa w sobie wiele cudownych miejsc. I Jura do takich miejsc niewątpliwie należy. A my pragniemy zaprosić Państwa, byście sami przekonali się, jak cudownie jest wypoczywać wśród przestrzeni Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Byście poczuli, jaką moc skrywa w sobie natura i jak cudownie jest choć przez chwilę czuć się jej częścią, szukać wśród jej krajobrazów i odgłosów ukojenia.

Wierzymy też, że dopełnieniem cudownego wypoczynku będą oferowane przez nas pokoje. Choć nowoczesne, nie przypominające historycznie miejsca, w jakim się znajdujemy, doskonale je dopełniają. Każdy nasz pokój został bowiem tak zaprojektowany, aby wpisywać się w jakże istotne potrzeby estetyczne naszych gości. Wracając do pokoju po całym dniu zwiedzania, nie przeżywają oni szoku estetycznego, ale uwieńczają dzień pełen pozytywnych wrażeń w pełni komfortowych warunkach.

Jak to zrobiliśmy? Wsłuchaliśmy się w piękno, które drzemie w naturze. Zauważyliśmy, że jej fenomen tkwi w harmonii i detalach, które decydują, że wszystko jest tak piękne. I te zasady przenieśliśmy na aranżacje naszych wnętrz. Dołożyliśmy wielu starań, aby materiały wykończeniowe pozwoliły uzyskać efekt pełen harmonii. Zadbaliśmy o szczegóły, które całości nadają przytulnego i wyjątkowego charakteru. Łazienki, które znajdują się w każdym pokoju zachowaliśmy w identycznej tonacji kolorystycznej, co on. Stwarza to poczucie domowego ciepła, a tym samym spokoju i bezpieczeństwa. A ponieważ każdy nasz gość jest wyjątkowy, w każdym kryją się bardzo indywidualne wartości estetyczne, dla każdego z 46 pokoi przygotowaliśmy oddzielną aranżację. Różne kolory, style, wzory. Zawsze jednak tak samo komfortowe wyposażenie, w tym TV LCD, telefon i dostęp do internetu.

W jednym miejscu połączyliśmy to, co najpiękniejsze w naturze i miejscach historycznych z dorobkiem najnowszych technologii. Tak powstała oferta pełna poszukiwanej przez naszych gości harmonii.

Doskonałe miejsce na romantyczny weekend

Kinderbale w Hotelu Fajkier

Hotel przyjazny fotografii

 

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen