konferencje i szkolenia

Profesjonalizm malowany na tle komfortu

Dobry hotel jest jak obraz. Nie tylko skutecznie przyciąga, ale też daje poczucie, że codzienne czynności mogą być wyniesione na wyżyny. Stworzenie takiego hotelu jest zatem stworzeniem prawdziwego dzieła sztuki. I my tak właśnie rozumiemy miejsce, jakim jest Hotel Fajkier. Na pierwszym tle widz znajduje profesjonalizm i najwyższe standardy świadczonych usług. W tle natomiast, które tak kusi, znajduje komfort , jaki zapewniamy wszystkim naszym gościom. Nic więc dziwnego, że i dla siebie odnajduje tutaj miejsce bez problemu.

Spotkania, które inspirują

Spotkania, te mniej lub bardziej formalne, spontaniczne, czy zaplanowane, wplatają się w nasze życie od zarania dziejów. Dziś jednak nabierają one nowego wymiaru. Bardzo często mają w sobie cel wykraczający poza tradycyjne ramy. Przykładem mogą być szkolenia czy konferencje. Aby nie stały się jednak nudnym spotkaniem, aby wnosiły coś ważnego, stawały się inspiracją do zmian, do rozwoju, muszą być dobrze zaplanowane. I o ile Ty myślisz o tym, jaki cel stawiasz przed nimi, my zadbamy, abyś go zrealizował. Zapewnimy Ci miejsce i warunki, które same w sobie staną się inspiracją. Do tego dołożymy niesamowitą atmosferę, odrobinę finezji, nutę luksusu. Bo tacy właśnie jesteśmy.

Definiujemy potrzeby naszych gości

Wsłuchujemy się w nie dokładnie, analizujemy je, a następnie wychodzimy im naprzeciw. Oddając do dyspozycji sale konferencyjne, dbamy by łączyły w sobie doskonałą akustykę, niebanalny wystrój oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki temu połączeniu organizowane w ich wnętrzach kursy oraz inne spotkania, nabierają w pełni profesjonalnego charakteru, a uczestnicy mają zapewniony komfort odbioru i wymiany informacji. W ten sposób każda konferencja, każde szkolenie spełniają swoje cele w 100%. Bez względu na to, która sala konferencyjna Cię interesuje, w każdej znajdziesz doskonałe warunki do przeprowadzenia spotkania.

 Wyposażenie sal konferencyjnych stanowią :

  • projektor multimedialny

  • system nagłaśniający

  • Internet bezprzewodowy Wi-Fi

  • flipcharty

  • zaciemnienie sal

  • klimatyzacja

  • możliwość rozłożenia sceny (podestu)

Dla mniejszych kilkuosobowych grup, którym zależy na spotkaniu w nieskrępowanej atmosferze proponujemy nasze przestronne apartamenty, które dostosujemy do potrzeb spotkania.

Zachęcamy w czasie przerwy do chwili relaksu przy kawie na atrium, gdzie nie tylko zaczerpniesz świeżego powietrza. Wyjście do niego prowadzi przez piękny holl wystawowy, który jest jednocześnie miejscem przeznaczonym do prezentacji produktów firmowych naszych gości. A gdy spotkanie się skończy… zapraszamy do strefy Wellness & SPA, gdzie czeka nas odrobina relaksu. Zapewniamy też wyborne posiłki i wygodny nocleg, które dostosujemy do oczekiwań.

 

Dla grup konferencyjnym przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegów i gastronomi.

 

 GASTRONOMIA

MENU

CENA BRUTTO OD /OS.

Przerwa kawowa
Jednorazowa
Całodzienna


30 zł
50 zł

Lunch serwowany
(zupa, danie główne, deser, 200 ml soku)


55 zł i 65 zł

Lunch bufetowy
(2 zupa, 3 dania główne,  2 desery, 200 ml soku)

75 zł

Kolacja standard

(gorąca przekąska, zimne przekąski,  napoje zimne 400 ml )

60 zł

*Kolacja uroczysta serwowana

( danie główne, deser, zimna płyta, goraca przekąska)
 


 130 zł

*Kolacja uroczysta w formie bufetu

( ciepły bufet, zimny bufet )
 

130 zł

Kolacja biesiadna

(zimne przekąski, ciepły bufet regionalny, zimny bufet, ciasta, napoje zimne i ciepłe )

145 zł

Pakiet napoi do kolacji 5 h

(kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane)

45 zł

*Cena nie zawiera napoi ciepłych i zimnych

 

Inspiruje nas przyroda

Nasze usługi wydają się być inspirowane duchem miejsca, w którym się znajdujemy. Przecież to samo serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W okolicy jaskinie, szlaki, parki i zamki. W nich czas zatrzymuje się na chwilę. I u nas też wydaje się zatrzymywać, ustawiając wszystko na swoim miejscu, idealnie, zgodnie z naturą rzeczy. A odnajdziesz to, czego szukasz. Doskonałą organizację i wypoczynek. Katowice, Kraków, Warszawa, Częstochowa - nieważne skąd przybywasz. Ważne, że bez problemu do nas dotrzesz. A trafić tutaj naprawdę warto.  

IMPREZY INTEGRACYJNE –  zobacz ofertę

Jura to również fantastyczne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych w terenie . Na Państwa życzenie przygotujemy program zawierający wszelkie atrakcje m.in.  paintball, quady, offroad, eksploracja jaskiń, wspinaczka skałkowa, spływy kajakowe i wiele innych.

PIKNIKI FIRMOWE – zobacz ofertę

Dysponujemy ponad 3 hektarami własnego terenu w tym własnym laskiem, co z kolei pozwala na organizację pikników firmowych, rodzinnych oraz zajęć integracyjnych.

NETWORKING – JURA CONNECT

Stworzyliśmy Państwu również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych  w szerokim kręgu przedsiębiorców z różnych branż.  Czyli budowania sieci kontaktów za pomocą ciągłych relacji. Celem tych działań jest udzielanie sobie wsparcia i pomocy.

Dołącz do Grupy Jura Connect !zobacz ofertę

Hotel Fajkier to miejsce, gdzie każde spotkanie będzie wielkim wydarzeniem. Czas spędzony u nas będzie inwestycją w biznesową przyszłość.

Daj się ponieść atmosferze inspirującej do działania.
Już teraz zarezerwuj salę konferencyjną!

 

 KONTAKT

 

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen